FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukacjęzaWODY warszawskie

Zakończenie gry

Uroczyste zakończenie gry „zaWODY warszawskie”, połączone z pokazem filmu, odbędzie się 8 września w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15. Osoby, które zbiorą najwięcej antidotum (pieczątek) i do 31 sierpnia zostawią Kartę gracza w dowolnej Miejscówce, zostaną zaproszone do SDK-u na pokaz filmu dokumentalnego „Lost Rivers” oraz reportażu z przebiegu gry. Podczas uroczystości wśród uczestników zostaną rozlosowane upominki.Jak grać?

Miejscówki

Wydarzenia towarzyszące

"wodna książeczka"

Regulamin gry

Kontakt