Uratuj Kraków, zanim woda stanie się legendą!
FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukacjęPotrafisz żyć bez wody? Nie?
Więc nie pozwól jej zniknąć!

Weź udział w grze miejskiej i uratuj Kraków, zanim woda stanie się legendą!


Pewnego deszczowego wieczoru odnalazłem na ulicy tajemniczy notatnik. Pośpiesznie wyciągnąłem go z kałuży i wcisnąłem za pazuchę, myśląc, że może jest podpisany, a przy takiej pogodzie i tak nie ma szans przetrwać. W domu ostrożnie przeglądałem namoknięte kartki. Odręczne zapiski są dość wyraźne. Nabazgrane, krótkie notatki, adresy, nazwy rzek i daty… wygląda to na notatki z jakiegoś śledztwa. Właściciel pozostaje anonimowy, ale kilkukrotnie wspomina o sekretnym źródle i najpilniej strzeżonej tajemnicy. Na ostatniej stronie widnieje mapa, na niej słabo widoczne punkty i zagadkowy podpis: Trzeba odkryć prawdę, zanim woda stanie się legendą!

Nie mam pewności, czy to bezpieczne, ale pokusa jest ogromna. Jednak sam nie dam rady! Proszę, pomóż mi uratować Kraków!

Czy zdecydujesz się rozwikłać tajemnicę sekretnego notatnika?

Weź udział w grze miejskiej i uratuj Kraków!

Boisz się, że wyjazd na wakacje przeszkodzi Ci w realizacji gry? Nic bardziej mylnego - w grze możesz wziąć udział w dowolnym czasie w okresie 01.07-31.08.2014.
Sam decydujesz kiedy i ile czasu chcesz poświęcić na rozwiązanie zagadki znikającej wody.

Powodzenia!

Polub nasz profil na Facebooku!


Jak grać?


"wodna książeczka"


Spis miejscówek


Zadania dodatkowe


Wydarzenia towarzyszące


Regulamin


Galeria


Dla mediów


Kontakt


Partnerzy gry