FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukację

[ŁÓDŹ] Uroczyste zakończenie gryW sobotę 13 września o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste zakończenie gry miejskiej „Łódką po skarb” . Zapraszamy wszystkich tych, którzy wzięli udział w grze i wrzucili swoje karty gry do pudełka prawdy, do Muzeum Kinematografii w Łodzi (pl. Zwycięstwa 1, sala kinowa).
To nieważne, czy przeszliście całą grę, czy tylko kilka punktów - nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Najlepsi gracze otrzymają nagrody rzeczowe, które rozlosujemy w trakcie zakończenia.
Dziękujemy, że bawiliście się z nami przez dwa miesiące, szukając skarbu. Mamy nadzieję, że historia, którą Wam opowiedzieliśmy o wodzie w naszym mieście, pokazała jaki mamy tu skarb.

Sponsorami nagród są m. in. IKEA ŁÓDŹ, Pan tu nie stał, Niebostan, Łódzka Woda Najlepsza kampania Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Kino - Galeria Charlie, Muzeum Kinematografii, Księgarnia Internetowa Gandalf, Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju "REGiO" i inni.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za zainteresowanie grą i za nagrody dla graczy.

Ponadto w trakcie zakończenia wspólnie z Wrocławską Fundacją Filmową zapraszamy również na pokaz filmu LOST RIVERS, w reżyserii Caroline Bâcle, Kanada 2012, 72 min.
Pokaz jest otwarty i bezpłatny.
Więcej informacji

Wróć | Przejdź na stronę główną