FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukację

Łódź: Kolejna okazja, by zwiedzić Grupową Oczyszczalnię ŚciekówSzanowni Gracze!
Wielu z Was pytało o możliwość ponownej wycieczki do Grupowej Oczyszczalni Ścieków, ponieważ liczba chętnych do zwiedzania była większa niż liczba osób, które mogliśmy przyjąć.
Mamy dla Was wspaniałą informację! Z okazji urodzin Łodzi Grupowa Oczyszczalnia Ścieków organizuje w sobotę i w niedzielę (26 i 27 lipca) dni otwarte! Oczyszczalnię będzie można zwiedzać grupowo, z oprowadzaniem, o godz. 10.00, 12.00 i 14.00, a spod Dworca Kaliskiego kursować będzie specjalny, darmowy autobus do oczyszczalni. Szczegółowe informacje
Każdy, kto wybierze się na dni otwarte do oczyszczalni i w dowolnym terminie (od poniedziałku do piątku) przyniesie do "Źródeł" (ul. Zielona 27) zdjęcie kładki do poboru próbek ścieków lub komór fermentacyjnych (biało-niebieskie zbiorniki), otrzyma stempel za zwiedzanie oczyszczalni, a zatem jego szanse na wygraną wzrosną!

Wróć | Przejdź na stronę główną