FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukację

Webinar: Naturalne stawy kąpielowe – budowa i działanieNaturalne stawy to ozdobne zbiorniki z biologicznie czystą wodą, wykonane na nieprzepuszczalnym gruncie lub uszczelnione folią. Prawidłowo zaprojektowany i wykonany staw naturalny służy również jako kąpielisko, posiada plażę i dno zamaskowane kruszywem. Mogą w nim czuć się dobrze ryby, raki i inne zwierzęta. Kaczki same zakładają gniazda i się rozmnażają.
Chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w wirtualnym seminarium organizowanym 25 kwietnia.

Wróć | Przejdź na stronę główną