FACEBOOK |

kontaktOśrodek Działań Ekologicznych „Źródła”
ul. Zielona 27, Łódź
tel. 42 632 3118
www.zrodla.org

sponsorzy

Projekt „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd” o wartości całkowitej 433.900 zł dofinansowany jest w kwocie 378.880 zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a jego część pod nazwą „Łodzią po skarb – gra miejska i warsztaty dla uczniów dotyczące ochrony wód” o wartości ogólnej 43.458 zł jest dofinansowana w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 25.050 zł (słownie: dwudziestu pięciu tysięcy pięćdziesięciu złotych).

Zgodnie z wymogiem WFOŚiGW musimy też podać w tym miejscu link do strony www.zainwestujwekologię.plpatroni1,5% podatku na zieloną edukację

Czy wiecie, że bobry przeciwdziałają zmianom klimatu?Bóbr to dla Was przede wszystkim mały, niebezpieczny szkodnik? To może oznaczać, że daliście się zwieść nagonce rozpętanej przez niekompetentnych ludzi, którzy dopuścili się zaniedbań w ochronie przeciwpowodziowej i próbowali zwalić na kogoś winę. Bobry są pożyteczne i warto je chronić. Dlaczego? Zapraszamy do lektury.

Wróć | Przejdź na stronę główną