Dzień Pustej Klasy 2020

W roku 2020 Dzień Pustej Klasy obchodzimy dwa razy 19 czerwca i 25 września! Ze względu na pandemię COVID-19 szkolne klasy od marca stoją puste, za to dzieci i młodzież spędzają mnóstwo czasu przy komputerach. Dlatego w tegorocznej czerwcowej edycji święta chcemy zwrócić uwagę na zdrowotne walory przebywania w przyrodzie oraz zachęcić uczniów do bezpiecznego wychodzenia z domu i aktywności na świeżym powietrzu. Na stronie Dnia Pustej Klasy znajdziecie gotowe materiały, które możecie wysłać uczniom, by zmotywować ich do spacerów i zabaw w naturze. Naszym obecnym hasłem jest "Zdalna edukacja z dala od komputera".

Liczymy na to, że po wakacjach będziemy mogli normalnie spotykać się a dzieci będą mogły wrócić do szkół i przedszkoli. Wtedy będziemy raz jeszcze obchodzić Dzień Pustej Klasy. Zapraszamy Was do wspólnych obchodów w piątek 25 września 2020. Już dziś wpiszcie tę datę do kalendarza roku szkolnego 2020/2021.

Wróć | Przejdź na stronę główną